header

Все о моде

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Все о моде » БоЛтАлКа » Де купити фільтр на воду у Кременчуці?


Де купити фільтр на воду у Кременчуці?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Є таке питання, маю надію, що хтось допоможе - де купити фільтр на питну воду у місту Кременчук?
Шукаю вже давно якісну та недорогу модель фільтра на питну воду, та не можу на жаль знайти. Є різні у продажу фільтри, але те не те, що треба.

0

2

Саме так - важно знайти гарний фільтр, але мені це вдалось. Дізналася від друзів що є така компанія Екософт яка робить фільтри зворотного осмосу, потрійного очищення тощо. Знайшла таки фільтри у продажу, та вибрала який був мені потрібний. Все дуже просто.

0

3

А я кий саме фільтр ви придбали і де саме?
Їх так багато різних, що важно вибрати той який буде довго працювати та очищувати питну воду щоб вона була корисною для здоров'я.

0

4

Адреса магазину Екософт у Кременчузі ось тут https://ecosoft.ua/ua/kremenchuk/ заходьте вибирайте фільтри. В цьому магазині зараз є акції і я придбала ще картриджі за низької ціною. Хай будуть, коли потрібна буде заміна картриджей не буду бігати та шукати де купити, ціна зараз дуже гарна.
Фільтр ми придбали Екософт Стандарт ще і бак купили зразу до нього, щоб була завжди чиста та смачна вода, в мене сім'я велика і води треба багато. Плюс встановлення такого фільтра це і захист сантехніки від накипу. І не тільники сантехніки, а ще і на посуді більше немає того накипу який треба було постійно збирати.
Маю надію, що допомогла вам вибрати якісний фільтр для очищення води.
https://i.imgur.com/mtCCfBS.png

0


Вы здесь » Все о моде » БоЛтАлКа » Де купити фільтр на воду у Кременчуці?